Navigace

Nabídka – luxusní 5+kk, Praha 2 – Vinohrady, Mánesova ul.

Představujeme Vám novostavbu bytové jednotky o dispozici 5+kk, s užitnou plochou 204 m2. Součástí bytu jsou dva balkóny o celkové výměře 9,5 m2 orientované do vnitrobloku domu a sklep. Bytový dům je po generální, citlivé rekonstrukci a železobetonové nástavbě dvou nových pater, včetně nového výtahu a honosných vstupních a společných prostor. Předmětný byt se nachází v předposledním, 5. nadzemním podlaží domu. Reprezentativní, kompletně vybavený a zařízený byt s velkorysým  prostorem, provedením  a zařízením odpovídá požadavkům na  vysoký standard bydlení.

Makléř zakázky: Roman Soukup 602 433 665 soukup@rak.cz

Lokalita

Byt se nachází v žádané lokalitě Praha 2 – Vinohrady, v bezprostřední blízkosti Vinohradské třídy – roh ulic Mánesova a Blanická, v pěší vzdálenosti na náměstí Míru (300 m), Václavské náměstí (700 m).

V místě je kompletní občanská vybavenost, rozmanitý výběr restaurací, kaváren a obchodů.

Městský park Riegrovy sady, kde se nacházejí rozsáhlé travnaté plochy, dětská hřiště a sportoviště, je vzdálen dvě minuty od domu.

Dispozice

Kuchyně

Kuchyně Schüller vytvořena na míru odborníkem na bytový design s důrazem na použití kvalitních materiálů. Nejmodernější vestavěné spotřebiče Küppersbusch jsou decentně zasazené do kuchyňské linky a neruší celkovou atmosféru kuchyňského prostoru.

Jídelna

Jídelna navazuje na obývací část bytu a dotváří příjemnou atmosféru pro rodinné i obchodní příležitosti k setkání.

Celkový dojem podtrhuje masivní dřevěná podlaha, dřevěné obložení stěn a vhodně zvolené osvětlení.

Obývací pokoj

Citlivě zvolený nábytek na míru zvýrazňuje vyjímečnost bydlení. Moderní, designové osvětlení je instalované a přizpůsobené celému interiéru bytu. Celoprosklené dveře umožnují oddělit propojený obývací pokoj a  jídelnu.

Ložnice

V bytě jsou tři samostatné neprůchozí obytné pokoje. K hlavní ložnici náleží osobní šatna na míru, odpovídající  požadavkům ženy i muže. Je vybavena ručně šitou postelí na míru značky Hästens. Na šatnu dále navazuje vlastní koupelna,  vybavená vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Druhá ložnice je situována v zadní části bytu a je určena jako pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem, zajišťující soukromí hostům i hostiteli.

Třetí ložnici je možno využít jako dětský pokoj nebo pracovnu.

Sociální zázemí

V bytě jsou k dispozici tři samostatné koupelny, čtyři toalety, prádelní místnost s vestavěnou pračkou, sušičkou, pracovní plochou a úložným prostorem.

Makléř zakázky: Roman Soukup 602 433 665 soukup@rak.cz

Foto galerie

Kontaktujte nás!    prodej / pronájemdražba / eaukceonline hlasování pro SVJprofi předseda SVJspráva nemovitostíporadenství