Prodej – Chalupa 4+1 s terasou a vedlejší stavbou, užitná plocha 110 m2, pozemek 999 m2, obec Stříbrná Skalice, okr. Praha – východ

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Vyhledávaná rekreační i rezidenční lokalita ; stabilizovaná okolní zástavba ; prostorný dům v dobrém technickém stavu ; dobré dopravní spojení autem i autobusem ; naprostý klid ; překrásná vzrostlá okrasná zahrada ; příroda na dosah. Předmětem prodeje je samostatný, zděný, částečně podsklepený rodinný dům 4+1 o dvou nadzemních podlažích. Dům byl postaven v roce 1938 na vlastním, rovinném, zcela oploceném pozemku, přibližně trojúhelníkového tvaru, o výměře 999 m2, v klidné části obce Stříbrná Skalice, Praha – východ, ulice K Marjánce, podél Jevanského potoka. Celková užitná plocha domu činí cca 110 m2. Příjezd je zajištěn prostřednictvím obecní, asfaltové komunikace. Zastavěná plocha činí 145 m2, zahrada 854 m2. První podlaží sestává ze zádveří, dvou obytných pokojů, orientovaných na jiho-východ – do zahrady (z jednoho vstup na venkovní terasu), kuchyně a toalety. Druhé nadzemní podlaží, tvoří malá hala, z níž je vstup dvou dvou ložnic (orientace na jiho-východ – do zahrady) a dále do koupelny s vanou (orientace na jiho-západ, do zahrady) a také na velmi prostornou půdu. Dům byl v roce 1973 modernizován je napojen na elektřinu, zdrojem vody je vlastní studna, odpad sveden do veřejné kanalizace. Ústřední vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva prostřednictvím radiátorů (umístěný v obytném pokoji v přízemí), ohřev vody elektrický bojler (situovaný ve sklepě). Okna jsou dřevěná, střecha valbová s pálenou taškou. V roce 1999 vybudováno ústřední vytápění a provedena renovace koupelny a střechy. Součástí zahrady je vedlejší objekt, využívaný na skladování, či uložení zahradního nářadí a parkování jednoho vozu. Parkování dalších 2-3 vozů je možné na pozemku. Okrasná, aktivně udržovaná zahrada s množstvím ovocných stromů. Výborné dopravní spojení i prostřednictvím autobusu – zastávka nedaleko od domu. PENB není zpracován (třída G), předpoklad D až E. Více informací v RAKu.

Mapa

3 200 000 Kč za nemovitost včetně provize, včetně právního servisu
ID RAKRS581N1
Typ nemovitosti chaty a rekreační objekty
Počet podlaží v domě 2
Užitná plocha [m²] 110
Druh objektu cihlový
Stav objektu dobrý
Umístění objektu klidná část obce
Poloha objektu samostatný
Zastavěná plocha [m²] 145
Plocha parcely [m²] 999
Počet podlaží pod zemí 1
Plocha teras [m²] 10
Plocha zahrady [m²] 854
Plocha sklepů [m²] 10
Stáří objektu [počet let] 79
Vybavení vybaveno
Topení ústřední na tuhá paliva
Dopravní dostupnost vlak, dálnice, silnice, autobus
Elektřina 230V, 380V / 400V
Odpad kanalizace
Voda studna nebo jiný vlastní zdroj
Občanská vybavenost škola, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket
Další nebytové prostory garáž
Typ komunikace asfaltová
Zeleň stromy nebo keře
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Makléř nabídky

Roman Soukup

+602433665

soukup@rak.cz

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!