Prodej – Nadstandardní RD 6+1, 300 m2, 2x garáž, samostatný multifunkční objekt 130 m2, pozemek 1.570 m2, Praha 9 – Újezd nad Lesy

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Předmětem prodeje je zděný, nadstandardní rodinný dům o dispozici 6+1 – cca 300 m2, multifunkční, vedlejší samostatný objekt – cca 130 m2, využitelný i k podnikání, dvě garáže a zahradní domek, v klidné části obce Praha 9 – Újezd nad Lesy, Čížovská ulice. Objekty byly postaveny v roce 1995-1997 na vlastním, zcela oploceném, rovinném pozemku o výměře 1.570 m2, skýtající maximum soukromí. Objekt RD tvoří jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. Jedná se o vstupní halu, prostorný obývací pokoj, kuchyni, jídelnu, ložnici (či pracovnu), koupelnu a toaletu v přízemí. Podkroví sestává ze 4 ložnic, dvou koupelen s toaletami, šatny, komory a další samostatné toalety. Celková užitná plocha domu činí cca 300 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Elektronické zabezpečení, vč. kamerového systému, el. před-okenní rolety. Součástí pozemku je také samostatná multifunkční stavba s garáží, využívaná nyní k relaxaci jako zimní zahrada, vhodná však též k podnikání – velký otevřený prostor a samostatný přístup/příjezd z ulice. Užitná plocha, vč. garáže činí cca 130 m2. Dále se na pozemku nachází zahradní domek a vlastní studna. Přístup na pozemek je zajištěn vstupní brankou, příjezd dvěma motorově ovládanými bránami. Parkování ve dvou samostatných garážích, dalších 5 osobních automobilů na pozemku. Okrasná zahrada a situování staveb skýtá naprosté soukromí. V místě kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost autem i MHD. PENB není zpracován (třída G), předpoklad C až D. Více informací v RAKu.

Mapa

IDRAKRS539N
Typ nemovitostirodinné domy a vily
Počet podlaží v domě2
Užitná plocha [m²]430
Druh objektucihlový
Stav objektuvelmi dobrý
Poloha objektusamostatný
Typ domupatrový
Zastavěná plocha [m²]400
Plocha parcely [m²]1570
Telekomunikacetelefon, internet
Topeníústřední plynové
Dopravní dostupnostsilnice, MHD nebo IDS
Elektřina230V, 380V / 400V
Odpadkanalizace
Plynplynovod
Vodastudna nebo jiný vlastní zdroj, dálkový vodovod
Občanská vybavenostškola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Další nebytové prostorydvojgaráž
Typ komunikaceasfaltová
Schodištěbetonové
Zeleňstromy nebo keře
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
Makléř nabídky

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!