Prodej – Pozemek k výstavbě horského RD, výměra 1.462 m2, kompletní inženýrské sítě, město Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Vhodné k trvalému bydlení, rekreaci, či jako investiční příležitost ; v okolí stavební uzávěra ; vyhledávaná lokalita – klidná část obce ; kompletní inženýrské sítě ; asfaltová obecní příjezdová komunikace. Předmětem prodeje je soubor dvou pozemků nepravidelného tvaru, o celkové výměře 1.462 m2, situovaný v klidné části, nedaleko centra (250 m), obce Rokytnice nad Jizerou, okres Semily, Liberecký kraj. Překrásný výhled do údolí města, i na nejdelší lyžařské sjezdovky v ČR a na Lysou horu (1.344 m nad mořem). Pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu, či domu k rekreaci. Regulativ – zastavitelná plocha je max. 180 m2, střecha sedlová 40°-45°, max. 1PP, max. 1NP a podkroví, výška hřebene max. 9 metrů. Pozemek je svažitého charakteru (k severovýchodu), bez oplocení. Přístup je zajištěn po zpevněné obecní, asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Elektřina, plyn a kanalizace je k napojení v přilehlé komunikaci, voda přímo na pozemku. Jedinečné místo k výstavbě, v bezprostředním okolí není v současné době již další výstavba možná. V místě je základní občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost. Více informací v RAKu, či viz. fotodokumentace.

Mapa

1 861 000 Kč za nemovitost včetně provize, včetně právního servisu
IDRAKRS577N
Typ nemovitostipozemky
Druh pozemkupro bydlení
Charakter okolní zástavbyobytná
Celková plocha1462
Dopravní dostupnostsilnice
Občanská vybavenostškola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Typ komunikaceasfaltová
Inženýrské sítěvoda, kanalizace, plyn, elektřina
Možnost stavby na pozemkusamostatně stojící dům
Terén pozemkusvah
Vjezd na pozemekANO
Makléř nabídky

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!