Prodej – Prostorný RD 4+1 s garáží a příslušenstvím, užitná plocha 170 m2, pozemek 644 m2, obec Dřísy, okr. Praha – východ, Růžová ulice

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Prostorný dům v dobrém technickém stavu ; rezidenční lokalita ; stabilizovaná okolní zástavba rodinných domů ; velmi dobré dopravní spojení ; klidné místo ; zahrada ; příroda na dosah. Předmětem prodeje je samostatný, zděný, rodinný dům 4+1 s garáží a množstvím technických a skladovacích místností o dvou nadzemních podlažích. Dům byl postaven v roce 1984 na vlastním, rovinném, téměř zcela oploceném pozemku o výměře 644 m2, v klidné části obce Dřísy, Praha – východ, ulice Růžová. Celková užitná plocha domu činí cca 170 m2. Příjezd je zajištěn prostřednictvím obecní komunikace, nyní v rekonstrukci. Zastavěná plocha činí 151 m2, zahrada 493 m2. První podlaží je převážně technické, sestává ze zádveří, obytného pokoje, dlouhé chodby, z níž je vstup do garáže, kotelny, dvou skladů, prádelny a na toaletu. Druhé nadzemní podlaží, přístupné dvouramenným schodištěm, tvoří hlavní obytný prostor – obývací pokoj se vstupem na balkon, kuchyně, dvě ložnice, jídelní kout, koupelna s vanou, samostatná toaleta a chodba z níž je možný vstup na půdu. Dům je v původním stavu, je napojen na elektřinu, zdrojem vody je vlastní studna, odpad je sveden do žumpy. Ústřední vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva (prostřednictvím radiátorů), ohřev vody elektrický bojler. Okna jsou dřevěná, původní, střecha sedlová s pálenou taškou. Parkování 1 vozu v garáži, dalších dvou na pozemku, či také před domem na ulici. Okrasná zahrada, nyní se zanedbanou údržbou. Výborné dopravní spojení. PENB není zpracován (třída G), předpoklad D až E. Kupní smlouva bude moci být uzavřena po skončení dědického řízení, které právě probíhá. Více informací v RAKu.

Mapa

ID RAKRS576N
Typ nemovitosti rodinné domy a vily
Počet podlaží v domě 2
Užitná plocha [m²] 170
Druh objektu cihlový
Stav objektu dobrý
Poloha objektu samostatný
Typ domu patrový
Zastavěná plocha [m²] 151
Plocha parcely [m²] 644
Vybavení vybaveno
Topení ústřední na tuhá paliva
Dopravní dostupnost dálnice, silnice, autobus
Elektřina 230V, 380V / 400V
Odpad čistička
Voda studna nebo jiný vlastní zdroj
Další nebytové prostory garáž
Schodiště betonové
Zeleň stromy nebo keře
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Makléř nabídky

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!