Prodej – Rozsáhlý komerční areál – dílny, sklady, garáže, kanceláře, užitná plocha cca 3.200 m2, pozemek 7.948 m2, Jindřichův Hradec

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Výborná dopravní dostupnost s napojením na hlavní silniční tahy ; vjezd a manipulační plochy i pro kamiony ; nákladní rampy ; dobrý technický stav budov – dlouhodobě provozovaný areál. Předmětem prodeje je rozsáhlý komerční areál, vybudovaný na vlastních pozemcích o výměře 7.948 m2, v severní části obce Jindřichův Hradec II, cca 600 m od silnice první třídy – spojení na dálnici D3 – 20 km, či do Rakouska – 20 km. Dominantou areálu je hlavní objekt o třech NP se sklady, kancelářemi, výrobní plochou a velkou nákladní rampou, který dále stavebně navazuje objektem o 5-ti NP s nosností podlah až 2000 kg/m2 s nákladním výtahem. Užitná plocha hlavní budovy činí cca 2.600 m2. Dále objekt garáží a dílen o užitné ploše cca 500 m2, situovaný naproti hlavnímu objektu. Mezi budovami se nachází hlavní manipulační prostor – zpevněná plocha, umožňující vjezd i pro kamiony. Součástí areálu jsou také další menší stavby (vrátnice, malá dílna, přístřešky, další dvě nákladní rampy) a vodní náhon, využívaný v minulosti k provozu turbíny, která bývala součástí hlavního objektu. Areál je v současné době vlastníkem komerčně pronajímán několika podnikatelským subjektům. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.

Mapa

15 952 000 Kč za nemovitost včetně provize, včetně právního servisu
ID RAKRS565N1
Typ nemovitosti komerční objekty
Druh objektu smíšený
Stav objektu dobrý
Umístění objektu klidná část obce
Typ domu patrový
Účel budovy sklad
Plocha parcely [m²] 7968
Počet podlaží 5
Počet míst k parkování 20
Telekomunikace telefon, internet
Topení lokální na tuhá paliva, lokální elektrické, ústřední na tuhá paliva, ústřední elektrické
Dopravní dostupnost vlak, dálnice, silnice
Elektřina 230V, 380V / 400V
Odpad kanalizace, čistička
Voda studna nebo jiný vlastní zdroj, dálkový vodovod
Sociální zařízení ANO
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Makléř nabídky

Roman Soukup

+602433665

soukup@rak.cz

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!