Prodej – Rozsáhlý komerční areál – sklady, dílny, garáže, kanceláře, užitná plocha cca 3.200 m2, pozemek 7.948 m2, Jindřichův Hradec

Popis nemovitosti

PDF nabídkový list

Výborná dopravní dostupnost s napojením na hlavní silniční tahy ; vjezd a manipulační plochy i pro kamiony ; nákladní rampy ; dobrý technický stav budov – dlouhodobě provozovaný areál. Předmětem prodeje je rozsáhlý komerční areál, vybudovaný na vlastních pozemcích o výměře 7.948 m2, v severní části obce Jindřichův Hradec II, cca 600 m od silnice první třídy – spojení na dálnici D3 – 20 km, či do Rakouska – 20 km. Dominantou areálu je hlavní objekt o třech NP se sklady, kancelářemi, výrobní plochou a velkou nákladní rampou, který dále stavebně navazuje objektem o 5-ti NP s nosností podlah až 2000 kg/m2 s nákladním výtahem. Užitná plocha hlavní budovy činí cca 2.600 m2. Dále objekt garáží a dílen o užitné ploše cca 500 m2, situovaný naproti hlavnímu objektu. Mezi budovami se nachází hlavní manipulační prostor – zpevněná plocha, umožňující vjezd i pro kamiony. Součástí areálu jsou také další menší stavby (vrátnice, malá dílna, přístřešky, další dvě nákladní rampy) a vodní náhon, využívaný v minulosti k provozu turbíny, která bývala součástí hlavního objektu. Areál je v současné době vlastníkem komerčně pronajímán několika podnikatelským subjektům. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.

Mapa

15 952 000 Kč za nemovitost včetně provize, včetně právního servisu
IDRAKRS565N
Typ nemovitostikomerční objekty
Druh objektusmíšený
Stav objektudobrý
Umístění objektuklidná část obce
Typ domupatrový
Účel budovysklad
Plocha parcely [m²]7968
Počet podlaží5
Počet míst k parkování20
Telekomunikacetelefon, internet
Topenílokální na tuhá paliva, lokální elektrické, ústřední na tuhá paliva, ústřední elektrické
Dopravní dostupnostvlak, dálnice, silnice
Elektřina230V, 380V / 400V
Odpadkanalizace, čistička
Vodastudna nebo jiný vlastní zdroj, dálkový vodovod
Sociální zařízeníANO
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
Makléř nabídky

Nabídka hypoték

Rozhodování nad hypotékou vám ulehčíme díky on-line bankéři. Vyplněním kontaktního formuláře získáte osobního bankéře, který vám představí nejvýhodnější způsob financování vaší nemovitosti a ušetří vám minimálně 10% z blokačního poplatku.

Vlastní bydlení bez zdlouhavých jednání!