Navigace

Archiv novinek

Předmětem prodeje je samostatně stojící rodinný dům v Pomeru, klidném předměstí Puly, hlavního turistického centra Istrie. Pláže jsou cca 80 metrů od domu. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní rodinný dům. V přízemí je kuchyně s jídelním koutem, ložnice a toaleta. V 1. patře je další ložnice, koupelna a obývací pokoj s terasou a výhledem na moře. Celková užitná plocha domu je 115 m2. Plocha pozemku je 450 m2. Dům je ve velmi dobrém stavu a prodává se kompletně zařízený. Na zahradě je rozestavěný bazén a jeho dokončení je zahrnuto v ceně. Centrum Puly je cca 10 minut jízdy autem. Dále 10 minut jízdy autem je chráněná krajinná oblast, Přírodní park Kamenjak. Přímo v obci je jachetní přístav Marina Pomer. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 minut jízdy autem. Ihned volný. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem nabídky je samostatný přízemní rodinný domek v centru městečka Premantura, klidného menší obce na krajním jižním cípu Istrijského poloostrova, cca 5 km jižně od Puly, hlavního centra Istrie. Pláže jsou cca 300 m od domu. Na okraji obce je Přírodní park Kamenjak. Domek se skládá z bytu o dispozici 2+1, tedy z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a koupelny s toaletou. Součástí domu je i nebytový prostor, používaný dříve jako obchod o rozloze 20 m2. Možnost nástavby ještě jednoho patra a obytného podkroví při zachování stávající zastavěné plochy. Plocha pozemku je 193 m2. Mezinárodní letiště v Pule je cca 20 minut jízdy autem. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je studiový apartmán v zánovním objektu postaveném před 10i lety v centru letoviska Medulin. Jedná se apartmán o rozloze 25 m2 v 1. patře. Apartmán se skládá z obytného pokoje s kuchyňským koutem, předsíně a koupelny se sprchou a toaletou. K apartmánu dále patří lodžie s orientaci k jihovýchodu. Za domem je parkoviště na vlastním pozemku apartmánového domu. Dům se nachází v centru známého turistického letoviska Medulin přímo na hlavní přístavní promenádě. Obec Medulin má veškerou občanskou vybavenost a v rámci města je jedinečná 1 km dlouhá přírodní písečná pláž, pouze 50 metrů od domu. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 min. jízdy autem. PENB není zpracován ( třída G).Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem nabídky je krajový řadový rodinný dům ve Valbandonu, klidném předměstí obce Fažana cca 5 km od Puly, hlavního centra Istrie. Pláže jsou cca 400 metrů od domu a naproti plážím je souostroví Národního parku Brijuni, které je dopravně spojené s pobřežím trajektem, který vyplouvá právě z Fažany. Přízemí domu se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny s toaletou, komory a chodby. Na patře jsou 3 ložnice a druhá koupelna s toaletou. V suterénu domu je garáž a 2 místnosti o velikosti 50 m2. Celková podlahová plocha domu je 210 m2. Plocha pozemku je 480 m2. Možnost dostavby ještě jednoho patra a možnost výstavby bazénu. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 minut jízdy autem. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.

Předmětem nabídky je moderní novostavba luxusní vily s bazénem v první řadě u moře, pouze 20 metrů od pláže. Objekt se nachází v klidném moderním turistickém předměstí Puly, hlavního pobřežního centra na Istrijském poloostrově, cca 1 km od centra města. Jedná se o dvoupodlažní podsklepenou vilu o obytné ploše 520 m2. Plocha pozemku je 600 m2. Pula jako významné istrijské letovisko má veškerou občanskou a turistickou vybavenost. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 minut jízdy autem. PENB není zpracován (třída G).Více informací v RAKu.