Navigace

Bývalá stanice Horské služby obec Harrachov, okres Semily

Nabídka již není aktuální

Popis

Předmětem dražby je bývalá stanice Horské služby v obci Harrachov. Stanice je umístěna v blízkosti Sportovního areálu Harrachov, a.s. a běžeckého lyžařského areálu Harrachov. Objekt je postaven na vlastním pozemku o výměře 126 m2.

Stavba stará 33 roků má tři nadzemní podlaží a půdu. V 1. NP, které je částečně zapuštěno do terénu se nachází chodba se schodištěm, garáže a toaleta. Ve 2. NP je klubovna s kuchyňkou, kancelář, sklad, koupelna a WC. Ve 3. NP je služebna, 2 ložnice, kuchyň, koupelna a WC. Celková užitná plocha je cca 238 m2.

Objekt je napojen na elektrický proud (220/400V), obecní vodovod a obecní kanalizaci. Vytápění pomocí akumulačních kamen. Ohřev vody elektrickým boilerem. Svislé konstrukce v suterénu jsou zděné, ve 2. a 3. NP jsou montované z materiálu na bázi dřevní hmoty a pryskyřice. Okna a dveře jsou dřevěné, střešní krytina plechová.

Příjezd k objektu je přes pozemek města Harrachov, se kterým má Horská služba ČR o.p.s. uzavřenou nájemní smlouvu za účelem zajištění provozu stanice. Parkování u objektu není zajištěno. PENB – třída G. Více informací v RAKu.

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665< | soukup@rak.cz

Mapa

[table id=3 /]

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665

soukup@rak.cz