Navigace

Struktura společnosti

Vedení společnosti / Board

JUDr. Tomáš Pacner

Předseda představenstva / Chairman of the Board
224 810 045 pacner@rak.cz

Ing. Jaroslav Novotný

Vedení obchodních aktivit, CEO
224 810 045 novotny@rak.cz

Jan Ševcovic

Vedení ekonomické agendy a manažer jakosti, CFO
224 810 045 sevcovic@rak.cz

Vedoucí úseku obchod a marketing / Head of sales and marketing

Karolína Svatošová

Vedoucí obchodu a marketingu / Head of sales and marketing
602 360 342 svatosova@rak.cz

Vladimír Techl

Online marketing
777 865 814 techl@rak.cz

Proces zprostředkování / Sales and Lease

Roman Soukup

Klíčoví klienti / Key account manager
602 433 665  soukup@rak.cz

Radka Vinčálková

Asistentka klientského centra / Client Center Assistent
602 360 342 vincalkova@rak.cz

Jakub Hrbek

Asistent junior / Assistent junior
224 810 045 hrbek@rak.cz

Proces soutěžní prodej / Competition sales

JUDr. Tomáš Pacner

Předseda představenstva / Chairman of the Board
224 810 045 pacner@rak.cz

Proces poradenství / Consulting

JUDr. Tomáš Pacner

Předseda představenstva / Chairman of the Board
224 810 045 pacner@rak.cz

Ing. Jaroslav Novotný

Vedení obchodních aktivit, CEO
224 810 045 novotny@rak.cz

Proces správa nemovitostí / Property management

Renata Liscová

Vedoucí správy nemovitostí / Head of property management
606 420 786 liscova@rak.cz

Jan Knol

Manažer správy nemovitostí / Facility manager
724 340 310 knol@rak.cz

Ing. Jan Habrman

Technik správy nemovitostí / Property management technician
602 261 057 habrman@rak.cz

Bc. Lukáš Holubek

Manažer správy nemovitostí – Profesionální předseda
Property management manager – Professional chairman
+420 602 360 341  holubek@rak.cz

Viera Zikánová

Účetní / Accountant and property manager
602 695 170 zikanova@rak.cz