Navigace

Struktura společnosti

Vedení společnosti / Board

JUDr. Tomáš Pacner

Předseda představenstva / Chairman of the Board
224 810 045 pacner@rak.cz

Ing. Jaroslav Novotný

vedení obchodních aktivit, CEO
224 810 045 novotny@rak.cz

Jan Ševcovic

vedení ekonomické agendy a manažer jakosti, CFO
224 810 045 sevcovic@rak.cz

Vedoucí úseku obchod a marketing / Head of sales and marketing

Karolína Svatošová

Vedoucí obchodu a marketingu / Head of sales and marketing
602 360 342 svatosova@rak.cz

Vladimír Techl

Online marketing
777 865 814 techl@rak.cz

Proces zprostředkování / Sales and Lease

Roman Soukup

Klíčoví klienti / Key account manager
602 433 665   soukup@rak.cz

Šárka Slabá

Asistentka klientského centra / Customer service
224810845 slaba@rak.cz

Proces soutěžní prodej / Competition sales

Jiří Musil

Makléř prodeje / Sales manager
602 240 499   musil@rak.cz

Proces poradenství / Consulting

JUDr. Tomáš Pacner

Předseda představenstva / Chairman of the Board
224 810 045 pacner@rak.cz

Ing. Jaroslav Novotný

vedení obchodních aktivit, CEO
224 810 045 novotny@rak.cz

Proces správa nemovitostí / Property management

Renata Liscová

Vedoucí správy nemovitostí / Head of property management
606 420 786 liscova@rak.cz

Jan Knol

Manažer správy nemovitostí / Facility manager
724 340 310 knol@rak.cz

Bc. Lukáš Holubek

Manažer správy nemovitostí – Profesionální předseda
Property management manager – Professional chairman
+420 602 360 341  holubek@rak.cz

Viera Zikánová

Účetní / Accountant and property manager
602 695 170 zikanova@rak.cz