Navigace

Bývalá stanice Horské služby obec Malá Morávka, okres Bruntál

Nabídka již není aktuální

Popis

Předmětem dražby je bývalá stanice Horské služby v obci Malá Morávka. Stanice je umístěna v blízkosti lyžařského střediska SKI Aréna Karlov – Jeseníky a Ski areál Klobouk. Objekt společně s bočním nádvořím je postaven na vlastních pozemcích o výměře 281 m2. Za objektem se nachází stavba garáže s dílnou postavená na vlastním pozemku o výměře 65 m2.

Předmětem dražby jsou rovněž okolní pozemky využívané jako zahrada o výměře 468 m2. Všechny uvedené pozemky tvoří funkční celek. Stavba stanice je částečně podsklepena, má jedno nadzemní podlaží, upravené podkroví a půdu. V prvním podlaží se nachází chodba se schodištěm do podkroví, prostory služebny, ošetřovny se sprchou a toaletou a služební byt o dispozici 3+1 s koupelnou, WC a komorou. V podkroví je klubovna s kuchyňkou, kancelář a čtyři pokoje. Půda umožňuje vybudovaní dalších místností.

Celková užitná plocha je cca 360 m2. Objekt je napojen na elektrický proud (220/400V), obecní vodovod a obecní kanalizaci. Vytápění pomocí akumulačních kamen. Ohřev vody elektrickým boilerem. Za objektem se nachází stavba garáže s dílnou. Nemovitost je celoročně přístupná automobilem po zpevněné krajské komunikaci. Možnost parkování pro cca 7 osobních automobilů a 2 parkovací místa v garáži. PENB – třída F.

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665< | soukup@rak.cz

Mapa

[table id=2 /]

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665

soukup@rak.cz