Navigace

Komerční objekt užívaný jako autoservis obec Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav

Nabídka již není aktuální

Popis

Předmětem opakované dražby je komerční objekt využívaný jako autoservis a prodejna, nacházející se na okraji obce Mnichovo Hradiště. Objekt je postaven na vlastním neoploceném pozemku o výměře 416 m2. Stavba má tři nadzemní podlaží a využívané podkrovní prostory. V prvním podlaží je umístěna prodejna automobilových potřeb, garáž pro úpravy a servis automobilů, sklady, sociální zařízení a kotelna.

Ve druhém podlaží se nachází skladové prostory, sociální zařízení, kanceláře, kuchyňka, šatny, sprcha a WC. Ve třetím podlaží se nachází skladové prostory. V podkroví je pak jednací místnost, kanceláře, kuchyňka, sociální zařízení a WC. V podstřešní částí je zřízen administrativní sklad. Budova má dvoje vrata do auto dílny a malou garáž v přístavbě. Celková užitná plocha je cca 713 m2.

Objekt je napojen na plyn, elektro, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem napojeným na rozvody ústředního vytápění napojeného na desková topná tělesa. Ohřev vody elektrickým boilerem. Příjezd k objektu je po místní zpevněné komunikaci. Parkování zajištěno na vlastním pozemku pro 3 až 5 osobních automobilů. PENB – třída G (štítek nedoložen). Více informací v RAKu.

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665< | soukup@rak.cz

Mapa

[table id=1 /]

Makléř dražby

Roman Soukup

+420 602 433 665

soukup@rak.cz