Navigace

Archiv novinek

Předmětem prodeje je byt 2+kk, o rozloze 42 m2, situovaný v prvním patře cihlového domu v klidné části Medulinu a blízkosti moře. Velmi útulný apartmán se skládá ze vstupní haly, ložnice, kuchyně a obývacího prostoru (obývací prostor může být oddělen rozdělovacími dveřmi z kuchyně a může být využit jako zvlášť místnost a ložnice), koupelny se sprchovým koutem. Kuchyně má malý balkon a obývací část má vstup k velkému balkonu s nádherným výhledem na moře. Součástí prodeje je zařízení a vybavení. Jedno parkovací místo je k dispozici. V domě je k využívání bazén. V místě je dětské hřiště, pošta, škola, veřejný park, městská hromadná doprava. V nabídce jsou možné další apartmány. Energetická náročnost budovy třída G.

Předmětem prodeje je byt 2+kk, o rozloze 43 m2, situovaný v prvním patře cihlového domu v historické části Medulinu. Velmi útulný apartmán se skládá z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem, hala, prostor s obytnou a kuchyňskou částí a příjemné terasy. Jedná se o velmi prostorný apartmán, plný světla s velmi originálním výhledem na moře. Tento apartmán je vhodný na bydlení nebo i pro účel krátkodobého pronájmu. V místě je dětské hřiště, pošta, škola, veřejný park, městská hromadná doprava. V nabídce jsou možné další apartmány. Energetická náročnost budovy třída G.

Předmětem prodeje je zařízený byt 1+kk, o rozloze 46 m2, situovaný ve čtvrtém patře cihlového domu. Apartmán se skládá z jedné prostorné ložnice, kdy posuvné dveře mohou rozdělit vše na obytnou místnost, kuchyň a jídelnu. Apartmán má dva balkony. Apartmán se prodává včetně kuchyňské linky se spotřebiči. Dům se nachází v pěkné části města Medulin, v blízkosti pláže s nádherným výhledem na moře. V místě je dětské hřiště, pošta, škola, veřejný park, městská hromadná doprava. V nabídce jsou možné další apartmány. Energetická náročnost budovy třída G.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní byt o dispozici, 2+kk, o rozloze 51 m2, situovaný v prvním a druhým patře cihlového domu. Tento zařízený byt má prostornou kuchyni, obývací místnost a jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem. Ve druhém patře je situována ložnice se vstupem na prostorný balkon s překrásným výhledem na moře. Dům se nachází v pěkné části Medulinu. V místě je dětské hřiště, pošta, škola, veřejný park, městská hromadná doprava. V nabídce jsou možné další apartmány. Energetická náročnost budovy třída G.

Předmětem prodeje je studiový apartmán o dispozici, 1+kk, o rozloze 32 m2, v přízemí cihlového domu. Apartmán se skládá z jedné obytné místnosti s kuchyňským a jídelním koutem, předsíně a koupelny se sprchou a toaletou. Apartmán se prodává včetně kuchyňské linky se spotřebiči, zařízení. Dům se nachází v pěkné části Medulinu, v blízkosti pláže. V místě je dětské hřiště, pošta, škola, veřejný park, městská hromadná doprava. V nabídce jsou možné další apartmány. Energetická náročnost budovy třída G.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je studiový apartmán v zánovním objektu postaveném před 10 lety v centru letoviska Medulin. Jedná se apartmán o rozloze 35 m2 v 1. patře. Apartmán se skládá z obytného pokoje s kuchyňským koutem, předsíně a koupelny se sprchou a toaletou. K apartmánu dále patří balkon s orientací na západ s širokým výhledem na centrum letoviska Medulin a celou medulinskou zátoku. Za domem je parkoviště na vlastním pozemku apartmánového domu. Dům se nachází v centru známého turistického letoviska Medulin přímo na hlavní přístavní promenádě. Obec Medulin má veškerou občanskou vybavenost a v rámci města je jedinečná 1 km dlouhá přírodní písečná pláž, pouze 50 metrů od domu. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 minut jízdy autem. PENB není zpracován ( třída G).Více informací v RAKu.

Předmětem nabídky je samostatná vila v Ližnjanu, menší obci, která přímo navazuje na známé istrijské letovisko Medulin. Vila je dvoupodlažní s obytným podkrovím a zapuštěným suterénem do svahu. Z teras domu je široký výhled na celou Kvarnerskou zátoku. V suterénu jsou kanceláře, sklep, fitness, prádelna a kuchyně. V přízemí je jeden prostorný apartmán o ploše 195 m2. V prvním patře je plocha 170 m2 rozdělená na 2 apartmány. V podkroví je poslední apartmán. Všechny místnosti mají podlahové vytápění a klimatizaci. Na zahradě jsou dále 2 garáže s automatickými vraty. Plocha pozemku je nadstandardních 1 550 m2. Pláže jsou cca 700 m od domu. Obec Medulin má veškerou občanskou vybavenost a v rámci města je jedinečná přírodní písečná pláž. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 min jízdy autem. PENB není zpracován ( třída G). Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je apartmán o dispozici 3+kk o rozloze 50 m2 v přízemí novostavby. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou pokojů, předsíně a koupelny se sprchou a toaletou. K apartmánu dále patří jedno parkovací stání před domem. Dům se nachází na jižním okraji známého istrijského letoviska Medulin, cca 150 m od pláže, 1 km od centra obce. Obec Medulin má veškerou občanskou vybavenost a v rámci města je jedinečná přírodní písečná pláž. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 minut jízdy autem. Součástí projektu je ještě dalších 9 volných větších apartmánů do maximální rozlohy 92 m2. PENB není zpracován ( třída G) Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je mezonetový apartmán o dispozici 3+1 s balkonem a terasou o rozloze 87 m2 ve 2. a 3. patře novostavby. Apartmán se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, šatny, předsíně a toalety ve 2. patře a druhé ložnice a koupelny ve 3. patře. K apartmánu patří balkon přístupný z obývacího pokoje a terasa přístupná z ložnice. Jedná se o dům na okraji obce Ližnjan a z terasy je volný výhled do okolní zeleň a na město. Od domu k plážím je to cca 15 min. chůze. Obec Ližnjan má veškerou občanskou vybavenost a přímo navazuje na známé istrijské letovisko Medulin, kde je mimo jiné i jedinečná přírodní písečná pláž. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 min. jízdy autem. PENB není zpracován ( třída G).Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je apartmán o dispozici 3+kk s terasou, o rozloze 80 m2, v novostavbě obložené kamenným obkladem ve středomořském stylu. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, předsíně, moderní koupelny se sprchou a toaletou a terasy s výhledem na moře. K apartmánu je možné koupit garážové stání. Dům se nachází na klidném okraji menší obce. Cca 500 m k plážím a 300 m do centra obce. Obec Ližnjan má veškerou občanskou vybavenost a přímo navazuje na známé istrijské letovisko Medulin, kde je mimo jiné i jedinečná přírodní písečná pláž. Mezinárodní letiště v Pule je cca 15 min. jízdy autem. Volný je již jen jeden poslední apartmán! PENB není zpracován ( třída G). Více informací v RAKu.