Navigace

Archiv novinek

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je mezonetový apartmán o dispozici 2+kk o rozloze 75 m2 v novostavbě z roku 2011. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, předsíně a moderní koupelny se sprchou a toaletou a ložnice na galerii. K apartmánu dále patří lodžie přístupná z obývcího pokoje a jedno vlastní parkovací stání. Dům se nachází na klidném okraji známého istrijského letoviska Umag, jen cca 200 metrů od pláží. Obec Umag má veškerou občanskou vybavenost. Jen cca 1000 metrů od domu jsou tenisové kurty kde se hraje ATP turnaj a poblíž je i golfové hřiště Hotelu Kempinski. PENB není zpracován ( třída G).Více informací v RAKu.

Předmětem nabídky je polovina nového dvojdomu vily postavené ve středomořském stylu v klidném předměstí známého letoviska Umag, na severním okraji Istrijského poloostrova. Jedná se o uzavřený oplocený komplex nadstandardních vil v první řadě u pláží. Přízemí domu se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny se sprchou a toaletou a vstupní haly. Na patře jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a šatnou. V suterénu domu je místnost pro fitness a saunu, koupelna a sklad. Celková plocha obytných místností je 220 m2. Plochy pozemků jsou od 200 m2. Domy se prodávají včetně povrchových úprav z kvalitních dubových parket, keramických dlažeb, obkladů a zařizovacích předmětů v koupelnách. Volné ihned. PENB není zpracován (třída G).Více informací v RAKu.

Předmětem prodeje jsou apartmány o rozlohách 45 až 133 m2 s velkými terasami, v souboru tří nových apartmánových domů. Jedná se o nadstandardní projekt investorů ze Slovinska. Ke každému apartmánu patří jedno garážové stání v domě. Z teras apartmánů je široký výhled na zátoku od historického centra Umagu, přes hlavní městskou promenádu až po jachetní přístav a městské hotelové zázemí. Dům se nachází na jedinečné lokalitě v rámci města, přímo na městské pěší promenádě podél moře. Obec Umag má veškerou občanskou vybavenost a poblíž projektu jsou tenisové kurty kde se hraje ATP turnaj a golfové hřiště Hotelu Kempinski. PENB není zpracován ( třída G).Více informací v RAKu.

Levněji a blíže než v Dalmácii, přesto u Jadranu. Předmětem prodeje je apartmán o dispozici 2+kk, o rozloze 53 m2, v novostavbě z roku 2011. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, předsíně a moderní koupelny se sprchou a toaletou. Dále k apartmánu patří jedno vlastní parkovací stání. Dům se nachází na klidném okraji známého istrijského letoviska Umag, jen cca 200 metrů od pláží. Obec Umag má veškerou občanskou vybavenost. Jen cca 1000 metrů od domu jsou tenisové kurty kde se hraje ATP turnaj a poblíž je i golfové hřiště Hotelu Kempinski. PENB není zpracován (třída G). Více informací v RAKu.